Los Alerces
| Wi-Fi WiFi | Eigen strand Strandtoegang | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Los Alerces Mar de Ajó appartementen bevinden zich binnen 20 minuten wandelafstand van Casino de Mar de Ajo en bieden draadloos internet. Het appartement van 65 m² is gelegen binnen het bereik van het Playa en Mar de Ajo.
Dit 1-badkamer appartement is op maar 1 km van Museo y Archivo Historico te vinden. Te voet bent u binnen 15 minuten in het centrum van Mar de Ajó. 2-slaapkamer Los Alerces appartement bevindt zich op 10-minuten rijden van Mar de Ajo Norte.
Deze accommodatie heeft een keuken met faciliteiten. Dit appartement heeft een patio waar de gasten kunnen genieten van een kopje thee.
- Locale bezienswaardigheiden
- Margaretha1683 km
- Departamento En Mar De Ajo462 km
- Pompeya1694 km
- Universidad Atlantida Argentina1197 km
- Playa Bajada Nautica796 km
- Museo y Archivo Historico762 km
- Parque Libres del Sur1699 km
- Santa Margarita Maria de Alacoque1096 km
- Luchthavens
- Luchthaven Villa Gesell74 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Strandtoegang
- Tuin
Kamervoorzieningen
- Terras
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Los Alerces appartement in het stadscentrum te komen?
Het duurt 15 minuten lopen om van Los Alerces appartement naar het stadscentrum te komen. - ❓
Hoeveel kost het om Los Alerces appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Los Alerces appartement is $132. - ❓
Wat is precies de grootte van Los Alerces appartement?
Los Alerces appartement bestaat uit 65 vierkante meter.